Kask dla dzieci Scootandride

Każdy rodzic pragnie zapewnić dziecku jak najlepszą ochronę i bezpieczeństwo. Dzieci wciąż są w ruchu; jeżdżą na rolkach, na rowerach, na hulajnogach… Jak sprawić, żeby nie zrobiły sobie krzywdy podczas takich zabaw? Bardzo dobrym produktem jest kask dla dzieci Scootandride, który doskonale sprawdza się w takich sytuacjach.

 

Cechy produktu

Scootandride kask został stworzony z myślą o najmłodszych – sprawdzi się u dzieci w wieku od 1 do 5 roku życia. Został stworzony z tworzywa sztucznego, które jest zupełnie nieszkodliwe dla malucha. Waga kasku to 230 g – jest więc bardzo lekki, co stanowi dodatkowy atut. Istnieje możliwość regulacji obwodu głowy, od 45 do 51 cm (rozmiar XXS-S). Polarowy podbródek zapewnia dziecku komfort, nie wbija się w skórę i jest przyjemny. Dodatkowo, magnetyczne zapięcie zadowoli każdego malucha, który nie musi się martwić o przycięcie skóry podczas zapinania. Bardzo dobry przepływ powietrza zapewnia 11 otworów wentylacyjnych w kasku z moskitierą – dzięki temu głowa dziecka się nie poci.

Kask ScootAndRide – Dodatkowe udogodnienia

Kask dla dzieci Scootandride posiada wewnętrzną wkładkę EPS, który minimalizuje wszelkie wstrząsy podczas szalonych zabaw. Dla zapewnienia wygody, z tyłu kasku zamontowane zostały miękkie poduszeczki oraz boczne pasy regulujące. Z tyłu kasku znajduje się czerwona lampka LED, cechująca się trzema trybami świecenia – światło ciągłe i dwa migające światełka. Regulacja obwodu kasku jest bardzo szybka – pomaga w tym specjalne pokrętło, dzięki którym można ustawić pożądany obwód. Wypełnienie kasku zostało wykonane w technologii HF – oddychające wypełnienie premium. Kask dla dzieci Scootandride został w oparciu o rygorystyczne międzynarodowe normy bezpieczeństwa oraz standardy jakości. Ponadto, spełnia normy CE i EN1078.

kask scootandride dla dzieci

Kolorystyka

Pastelowe kolory są bardzo ładne i modne. Skorupa kasku jest kremowo-szara, na niej znajdują się trzy paski w kolorach różowym, zielonym i niebieskim. Na boku są elementy takie jak; niebieskie logo scootandride oraz niebieskie taśmy regulujące z białym nadrukiem.

Scootandride kask to gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci od roku do piątego roku życia. Wysoka jakość zapewnia najlepszą ochronę główki dziecka, które uwielbia jazdę na rolkach, hulajnodze lub rowerze. Pastelowe kolory cieszą oko, są ciekawie dobrane i spójne. Cyrkulacja powietrza jest zapewnieniem odpowiedniego przepływu powietrza, ponadto usuwa problem pocenia się głowy. Miękkie wypełnienie jest bardzo wygodne, dzięki niemu każde dziecko z przyjemnością po nie sięgnie.

Kask ScootAnRide kupisz pod tym adres:

SCOOTANDRIDE Kask dla dzieci 1-5 lat Crossline

 

A tutaj znajdziesz wszystkie modele hulajnogi scootandride:

https://e-babystuff.pl/producent/scootandride/