Co kupić dziecku na roczek? Little Dutch przychodzi z pomocą!

Twoje dziecko lada chwila skończy roczek? A może wybierasz się na przyjęcie urodzinowe małego szkraba? Pierwsze urodziny to nie lada przeżycie dla małego człowieka i jego rodziców. Maluch stawia swoje pierwsze kroki, po raz pierwszy zdmuchuje świeczkę na torcie, a także otrzymuje swoje pierwsze poważne prezenty. Co za ekscytacja!

Prezent dla roczniaka? Zabawka!

Przeczesujesz internet w poszukiwaniu pomysłów na prezent dla malucha? Stop! Nie musisz dalej szukać. Z pomocą i szerokim asortymentem przychodzi Little Dutch. Jest to holenderska marka produktów dla dzieci. Wśród nich są znakomite jakościowo zabawki, które wyróżniają się przede wszystkim ponadczasowym designem. Jest to cecha, która w morzu zalewającego nas kiczu, od razu rzuca się w oczy. Klasyczne wzory zabawek, a także subtelne, pastelowe kolory spodobają się nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Nie musisz się więc obawiać, że nie trafisz z prezentem, a rodzice przeklną cię za przyniesienie do ich domu kolejnej kiczowatej zabawki.

Zabawka? Ale jaka?

Taka, która spodoba się absolutnie każdemu dziecku. Będą to zatem wszelkie zabawki, wymagające od dziecka aktywności i pozwalające mu obserwować efekty jego działań. Dodatkowym walorem są funkcje edukacyjne, a więc wspierające rozwój malca, jego zdolności poznawcze, samodzielne myślenie, czy też małą motorykę.
Marka Little Dutch w swojej ofercie posiada takich zabawek pod dostatkiem. Wszystkie zaś występują w pięknych, pastelowych kolorach.

Kilka propozycji, idealnych dla rocznego dziecka:

-drewniana piramida na patyku
-drewniany pociąg
-sorter
-wózek z klockami
-drewniane klocki

A może zostaniesz muzykiem, maluchu?

Co prawda, roczniak jeszcze nam na to pytanie nie odpowie, ale poprzez odpowiednie zabawki możemy stymulować jego zmysł muzyczny. Doskonałym prezentem na pierwsze urodziny będą 7 tonowe cymbałki marki Little Dutch. Są one w pełni bezpieczne dla dziecka, bowiem emitują subtelny i delikatny dźwięk, nie wywierając negatywnego wpływu na słuch dziecka. Maluch będzie radośnie wygrywał melodyjki, nie generując uciążliwego hałasu.

Pierwsze urodziny dziecka to okazja, by podsunąć mu wartościowe i rozwijające zabawki. To one bowiem kształtują gust oraz stymulują rozwój na różnych płaszczyznach. Zadbajmy, by zabawki, którymi obdarowujemy małego jubilata były najwyższej jakości.

Produkty marki Little Dutch znajdziesz TUTAJ