Poznaj Wesoły Kranik i Wirujące Trybiki od Yookidoo

Kupując zabawki dla swojego dziecka, warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiednio dobranych, zarówno do jego wieku, jak i upodobań. Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy, z tego, jak duże znaczenie ma właściwy wybór zabawek. Właśnie podczas zabawy, dzieci uczą się najwięcej, a także rozwijają się pod względem ruchowym i poznawczym. Jeżeli wybierzemy odpowiednie zabawki, dziecko będzie mogło w naturalny i ciekawy dla siebie sposób ćwiczyć nowe umiejętności.

 

Yookidoo – Wesoły Kranik i Wirujące Trybiki

Jest to wersja znanej i uwielbianej zabawki – Wesołego Kraniku pompującego wodę z wanny. Podobnie do tradycyjnej wersji zawiera 4 kolorowe kubeczki, ale dodatkowo dołączone zostały jeszcze trzy trybiki, które obracają się pod wodą. Bardzo ciekawie urozmaica kąpiel. Każdy z kubeczków spełnia inne zadanie, jeden ma na dnie sitko, drugi przymocowany wiatraczek, a pozostałe pełnią funkcję a kuku. Dodatkową atrakcją są wirujące trybiki, przyczepione w odpowiedni miejscu, obracają się pod wodą z kraniku.

Korzyści dla dziecka

Yookidoo Wesoły Kranik z Trybikami, daje oczywiście mnóstwo zabawy i radości w codziennej kąpieli. Swoją ciekawą konstrukcją zwraca uwagę dziecka, które chętnie go obserwuje i wypróbowuje jego możliwości. Dzięki testowaniu poszczególnych elementów, ćwiczy swoją motorykę i koordynację, natomiast dzięki obserwacji zabawki, zauważa ciągi przyczynowo – skutkowe.

Co wyróżnia wesoły kranik z trybikami?

Gwarantuje kąpiel, która niesie wiele zabawy i pomaga w doskonaleniu umiejętności manualnych. Zabawa w wodzie jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. Kranik, z którego leje się woda i wydobywa radosna muzyka na pewno zainteresuje dziecko. Poza tym zabawka została tak skonstruowana, aby w łatwy sposób, bez przymusu dziecko mogło ćwiczyć motorykę, koordynację. Wszystkie elementy są bardzo dobrze przystosowane do małych rączek, więc dziecko może wygodnie się bawić.

Kranik z trybikami jest również bardzo praktyczny. Wszystkie elementy zostały tak wykonane, aby były łatwe w myciu. Przymocowanie w wannie zajmuje dosłownie kilka sekund, wystarczy w wybranym miejscu przymocować kranik i panel z trybikami za pomocą przyssawek. Po skończonej zabawie, można go równie łatwo zdemontować.

Zestaw zawiera:
– kranik pompujący wodę z przyssawką;
– 1 kubek z sitkiem;
– 1 kubek z wiatraczkiem;
– 2 kubki „a kuku”;
– 3 kolorowe trybiki z przyssawką.

Yookidoo
Yookidoo to firma, która szczególną uwagę zwraca na to, aby dzieci bawiąc się miały stworzone odpowiednie warunki do rozwoju. Uczą się obserwacji, koordynacji. Firma pochodzi z biura projektowego, co zapewnia atrakcyjny design. Wszystkie jej produkty pomagają dziecku w rozwoju, stawiając przed nim kolejne wyzwania. Zabawki Yookidoo są zarówno starannie przemyślane jak i wykonane, dlatego zostały docenione w 50 krajach na całym świecie, gdzie są bestsellerami.

 

Produkt kupisz pod tym linkiem.