Opinie

 • "Witam! Poradnik godny polecenia dla kobiet zarówno planujących, jak i będących już w ciąży. Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Osobiście jestem bardzo zadowolona z poradnika i wierzę, że innym Kobietom też się przyda :)"

 • "Poradnik dla przyszłych mam bardzo mnie zaskoczył. Przeczytałam go bardzo szybko, ale wiele razy do niego wracałam i myślę, że będę wracać. Co ważniejsze rzeczy sobie wydrukowałam, żeby mieć zawsze pod ręką. jestem zachwycona, ponieważ był bardzo tani, a okazał się bardzo pomocny. Dziękuję i serdecznie polecam innym przyszłym mamom. Marta"
   

 • "Poradnik dla przyszłych mam? Ja z przekorą stwierdzę, że dla przyszłych rodziców :-). Poradnik czytałam razem z partnerem i bardzo jesteśmy zachwyceni z lektury. Także dodatkowe kursy okazały się bardzo pomocne. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Maria"
   

 • "Witam bardzo serdecznie. Po przeczytaniu Poradnika i cennych wskazówek dotyczących nie tylko przebiegu ciąży ale i przygotowania do niej, czy porodu chciałabym stwierdzić, że zawiera bardzo fachowo przygotowane i przedstawione porady dla wszystkich kobiet. Osobiście mogłam poszerzyć swoją wiedzę i zapoznać się z wieloma cennymi wskazówkami zawartymi w tym poradniku. Myślę, że powstanie takiego poradnika było trafne i potrzebne. Gratuluję pomysłu i realizacji. Pozdrawiam serdecznie. Katarzyna"

 • "Poradnik który zakupiłam u pani jest bardzo interesujący i dobrze napisany. Język jakim jest napisany też jest przystępny i dobrze wszystko objaśnione. Oceniam go pozytywnie. Jest naprawdę potrzebny kobietom, które są pierwszy raz w ciąży tak jak ja. Naprawdę warto coś takiego mieć. Zawarte w nim informacje są jak najbardziej przydatne i konkretne, bez zbędnych medycznych pojęć, których nie wszyscy rozumiemy. Małgorzata"

Informacje o poradniku

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat poradnika, skorzystaj z poniższych linków:


Przydatne linki


Strona główna  |  Zobacz fragment Dostawa  |  Opinie  |  Zamów

Darmowa dostawa w 24 godziny

Poradnik dla przyszłych mam na CD otrzymasz nie później
niż po 24 godzinach od momentu zaksięgowania Twojej płatności.

Jeżeli płacisz przelewem, przekazem lub kartą kredytową, przesyłkę masz gratis, Jeżeli wolisz za poradnik zapłacić przy odbiorze u listonosza dolicz 9 zł za dostawę.

 Poradnik kosztuje 27 zł

Gwarancja zadowolenia albo zwrot pieniędzy!

 

Ponieważ jesteśmy w 100% pewni wartości poradnika, dlatego dajemy Ci 30 dni na sprawdzenie czy zakupiony u nas produkt spełnił Twoje oczekiwania. Jeżeli tak się nie stanie, otrzymasz zwrot wszystkich pieniędzy. Wystarczy do nas zadzwonić lub zamejlować - wszystkie dane firmy znajdziesz na dole strony.

 

Poradnik dla przyszłych mam na CD zawiera:

 • 168 stron,
 • 17 rozdziałów, 64 podrozdziałów,
 • 217 omówionych tematów :) 


Poradnik zawiera wszystko, co powinna wiedzieć przyszła mama na temat ciąży i porodu.

Autor: Katarzyna Płaza - położna

Formularz zamówienia poradnika

Dostawa: 0 zł - płacąc przelewem, przekazem lub kartą kredytową.
Dostawa: +9 zł - płacąc przy odbiorze u listonosza.
Wysyłamy również za granicę - koszt dostawy pozostaje bez zmian.

 

Dane niezbędne do realizacji zamówienia
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Adres e-mail:
Wybieram płatność  Przelewem lub kartą kredytową (dostawa 0 zł)
 Przy odbiorze paczki (+9 zł)

Łącznie do zapłaty


Uśmiechnij się :)

Poradnik jeszcze lepiej przygotuje Cię do porodu
.